NOWOŚCI – ŁÓŻKA BUKOWE

W naszej firmie od zawsze stawiamy na nieustanny rozwój. Śledzimy wciąż zmieniające się trendy i konsultujemy je, by projektować meble, które nie tylko nadążają za modą, ale przede wszystkim odpowiadają na potrzeby naszych klientów. Efekty naszej pracy możecie zobaczyć w naszych Salonach Firmowych Drewmax oraz w wielu domach w kraju i za granicą. Jest to dla nas największa nagroda i wyróżnienie, za co wam dziękujemy.

Przychodzimy dziś do Was z kolejnymi nowościami, mając nadzieję, że i tym razem skradną Wasze serca. Poznajcie najnowsze modele łóżek, które pojawiły się w katalogu mebli bukowych. Powstały z myślą o przytulnych wnętrzach w Waszych domach, które jeszcze bardziej doceniamy wraz z nadchodzącą jesienią. 

Sypialnia to wyjątkowe miejsce w mieszkaniu, w którym zapominamy o codziennych trudach i obowiązkach. Kojarzy nam się z błogością i relaksem. Centrum każdej sypialni stanowi łóżko. Bardzo ważne jest, by było wygodne. Jeśli dodatkowo jest piękne, wygrywamy podwójnie! Dlatego staraliśmy się zaprojektować nasze meble tak, by były nie tylko funkcjonalne, ale też przyciągały wzrok już od progu. 

Przedstawiamy łóżko bukowe LK164, które bez problemu może stanowić centrum aranżacji każdej sypialni. Charakteryzuje go prostota, minimalizm i ponadczasowość. Subtelne zdobienia sprawiają jednak, że nie można oderwać od niego wzroku. Zachwyca i robi wrażenie. Na pierwszy plan wysuwa się piękny, ażurowy zagłówek, lekko wygięty, profilowany, by zapewnić wygodę użytkowania podczas wieczorów z książką lub dobrym filmem. Zwężane do dołu, wygięte nóżki nadają lekkości i podkreślają niewątpliwy urok tego modelu. Dodatkowym atutem mebla jest materiał, z którego został wykonany. Naturalne, bukowe drewno wizualnie ociepla i dodaje charakteru. 

    

 

Mamy też coś dla fanów ponadczasowej klasyki. Poznajcie łóżko bukowe LK165. W odróżnieniu od poprzedniego modelu charakteryzuje go brak zbędnych zdobień. Posiada profilowany, ażurowy zagłówek, wykonany z prostych szczebelków.  Te z kolei świetnie komponują się z wąskimi, lekko wygiętymi nóżkami mebla. Dzięki temu łóżko zyskało prosty, minimalistyczny i bardzo klasyczny design, który z całą pewnością będzie dopasowywał się w klasyczne trendy przez wiele pokoleń. 

     

 

Ostatni model, który zagościł w naszej ofercie, to LK166. Podobnie jak poprzednie modele został wykonany z drewna bukowego. Jego ramę zdobi charakterystyczne usłojenie naturalnego materiału, z którego powstał. W tym modelu postawiliśmy na połączenie tkaniny i drewna! Uwagę przyciąga wygięty, profilowany zagłówek, który pokryto tapicerką Toptextil. Kolor i teksturę obicia mebla wybiera Klient. Dzięki temu można stworzyć bardzo indywidualne wnętrze w swojej sypialni! Dodatkowo połączenie drewna i tkaniny wizualnie ociepla mebel i sprawia, że wnętrze staje się bardziej przytulne.

Wszystkie opisane wyżej modele łóżek znajdziecie w naszych Salonach Firmowych Drewmax, do których Was zapraszamy. Znajdziecie tam szeroki wybór drewnianych mebli do Waszego domu.  

Nowoczesny design

Nowoczesny design

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Transport

Transport

Wsparcie

Wsparcie