Administratorem Państwa danych osobowych jest DREWMAX KRZYSZTOF PACYGA Spółka jawna, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców z siedzibą w Białce (34-220 poczta Maków Podhalański), Białka nr 696, REGON: 120185564, NIP: 5521613736.

Administrator przetwarza dane osobowe za pośrednictwem strony www.pacyga.pl w przypadku:

  1. skorzystania przez użytkownika z formularza kontaktowego. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO jako prawnie usprawiedliwiony interes Administratora.
  2. zapisania się przez użytkownika do Newslettera w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Dane osobowe są przetwarzane po wyrażeniu odrębnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres sekretariat@pacyga.pl  za pośrednictwem adresu, którego zgoda dotyczy, a ponadto macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania, a także do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu odpowiedzi na pytanie.