Drewmax je rodinná firma so sídlom v Białke / v blízkosti mesta Maków Podhalanski /.

Spoločnosť bola založená v roku 2006, ale jej pôvod sa dátuje asi pred desiatimi rokmi, keď naši rodičia založili miestny obchod s drevom. Tesárske práce, výroba nábytku, šachy sú v našom regióne bežné celé roky kvôli dobrému prístupu k surovinám, ako aj k odborníkom v oblasti drevospracujúceho priemyslu. Dnes používame lokálne, kvalitné masívne drevo, z ktorého sa vyrába náš nábytok.

Inšpiráciou pre vytváranie nových kolekcií sú tak ako naši zákazníci, tak aj partnerské predajne a individuálni klienti, ktorí nám oznamujú svoje potreby.

Vytváraním nových kolekcií sa náš skúsený tím dizajnérov usiluje uspokojiť potreby a sny našich zákazníkov, pričom sa stará o vysokú kvalitu nábytku a zohľadňuje súčasné trendy.

Flexibilná výroba nám umožňuje vykonávať objednávky a kolekcie prispôsobené potrebám budúcich zákazníkov. Naše dlhoročné skúsenosti vytvárajú štýlový, pohodlný a predovšetkým funkčný a bezpečný nábytok pre domácnosť i záhradu.

V našej ponuke je nábytok z borovice, dubu a buku. Predávame tiež záhradný nábytok a matrace.

V priebehu rokov sme si užili dôveru našich zákazníkov, čo robí našu obchodnú základňu neustále rastúcou. V súčasnosti máme spoločné a partnerské predajne v Poľsku, na Slovensku a taktiež aj v zahraničí.

Naši obchodní partneri podporujú reklamné materiály tým, že poskytujú: katalógy, letáky, vzorky, popisy produktov. Každý rok sa môžeme stretnúť na veľtrhoch v Poľsku a na Slovensku.

Úspech, ktorý máme na trhu, je spôsobený najmä vysokou kvalitou predaného nábytku. Robíme ich len z masívneho dreva. Pre dokončenie nábytku používame ekologicky certifikované výrobky. Pokúšame sa tiež zaviesť nové technológie šetrné k životnému prostrediu vo výrobnom procese. Náš logistický systém a vlastný dopravný park nám umožňujú rýchlo dodávať objednávky a dodávky k zákazníkom.


Tím Drewmax


Ak máte záujem o predaj našich produktov, kontaktujte nás:
E-mail: biuro@pacyga.pl

dotacje.jpg

OK