Nowości w katalogu dębowo – bukowym 2022

W Drewmax staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów. Dlatego Wasza opinia jest dla nas cennym drogowskazem, pokazuje nam co zmienić i jak to zrobić. W ostatnich tygodniach w naszych salonach pojawiło się kilka nowości, które są właśnie bezpośrednią odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Czy już je znacie? Być może właśnie na nie czekaliście! 

Jedna z nowości dotyczy naszej Kolekcja Retro.  Nasi klienci pokochali nowoczesny sznyt połączony z nutą vintage, które ją charakteryzują. Dzięki takiemu połączeniu meble te świetnie pasują do wielu aranżacji. Sprawdzą się zarówno w modnych, nowoczesnych wnętrzach, jak i tych nawiązujących do epoki francuskiej burżuazji. Do niedawna, meble z tej kolekcji produkowaliśmy wyłącznie z wykorzystaniem drewna dębowego. Na wyraźne życzenie naszych klientów Kolekcja Retro jest już dostępna także w drewnie bukowym! Jeśli zatem szukacie pięknych, funkcjonalnych mebli, które można dowolnie łączyć tworząc własne, niepowtarzalne kompozycje. Kolekcja Retro jest właśnie dla Was! 

Kolejna nowość dotyczy Kolekcji Modern. Meble z tej kolekcji wyróżnia równowaga między modnym, nowoczesnym minimalizmem oraz ciepłem i klasyką naturalnego drewna. Jej głównym atutem jest ponadczasowość. Proste, minimalistyczne bryły, osadzone na niskich nóżkach to jej  znak szczególny.

Nowością w Kolekcji Modern będzie możliwość zakupu mebli z czarną, metalową nóżką NG003 o wysokości 15 cm! Ten niewielki wydawać by się mogło detal, sprawia, że meble nabrały lekkości, delikatnie unosząc się nad ziemią. Klienci z kolei zyskali łatwy dostęp aby, utrzymać porządek pod meblem bez konieczności przesuwania go.

Potrzeby naszych klientów często są bardzo indywidualne, dlatego tak trudno stworzyć meble, które zachwycą wszystkich. Postanowiliśmy więc pozwolić naszym klientom zaprojektować meble do swojego domu uwzględniając własne potrzeby i gusta. Z tą myślą powstały bukowe łóżka LK187 i LK187 BOX, a także zagłówki ZG001, ZG002 oraz ZG003. Każdy z powyższych elementów można dowolnie łączyć tworząc własne kompozycje. Łóżka dostępne są w trzech rozmiarach, z pojemnikiem na pościel lub bez.

Do bazy łóżka możemy dopasować zagłówek, wybierając jego kolor oraz rodzaj cięcia tapicerki. Wystarczy wybrać je z kolekcji Toptextil dostępnych w katalogu Drewmax.

Tworzymy meble skrojone  na miarę indywidualnych potrzeb naszych klientów. . 

Ostatnią z nowości o której chcemy wspomnieć jest dębowe krzesło KT395, które nawiązuje do modnych, nowoczesnych trendów. Charakteryzuje je prosty design, który sprawia, że krzesło wpasuje się zarówno w klasyczny jak i nowoczesny styl. Idealne zarówno do jadalni, jak i do biurka czy damskiej toaletki. Po raz kolejny dajemy naszym klientom możliwość wyboru koloru tapicerki, dzięki czemu mogą tworzyć własne, indywidualne kompozycje.  

Zachęcamy Was do odwiedzania naszych salonów firmowych, gdzie znajdziecie wiele inspiracji wnętrzarskich, a my odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Chętnie poznamy także Wasze opinie na temat naszych nowości i nie tylko.

Do zobaczenia! 

Nowoczesny design

Nowoczesny design

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Transport

Transport

Wsparcie

Wsparcie